Dell jako marka ceniona przez zawodowców

Czołowy producent najlepszych laptopów

Marka Dell należy do jednego z najstarszych przedstawicieli firm producenckich w dziedzinie produkcji laptopów. Jej głównymi produktami są przede wszystkim laptopy oraz komputery stacjonarne, jednak równie sprawnie porusza się w budowie innych urządzeń, takich jak: drukarki, drukarki laserowe oraz monitory. Aktualnie marka Dell należy do jednej z najbardziej cenionych w naszym kraju - spowodowane to jest niezwykłą wydajnością komputerów w przypadku zakupu specjalistycznych modeli do gier oraz mobilności i łatwości użytkowania w przypadku zastosowania danych produktów w firmach. Dzięki tej różnorodności Dell zyskuje coraz większą grupę klientów, zwłaszcza w kategorii sprzedaży laptopów. Do jednej z głównych wad tego producenta zaliczyć można, nie zawsze przystępną cenę, pomimo standardowych właściwości danego modelu oraz problemy z obudową w niektórych urządzeniach.

Marka Dell należy do jednego z najstarszych przedstawicieli firm producenckich w dziedzinie produkcji laptopów. Jej głównymi produktami są przede wszystkim laptopy oraz komputery stacjonarne, jednak równie sprawnie porusza się w budowie innych urządzeń, takich jak: drukarki, drukarki laserowe oraz monitory

Autor zdjęcia: dell.com

Jednym z nowszych modeli tego producenta jest Dell Vostro 3578, który dedykowany jest do specjalistów. Według zapewnień firmy optymalnie spełni swe działanie w dużych korporacjach jako urządzenie poddane wielogodzinnemu działaniu – często na najwyższych obrotach. Należy do standardowej wielkości laptopów i przedstawia sobą 15 calowy ekran o rozdzielczości Full HD – posiada także ekran przeciwodblaskowy co ułatwi pracę w bardziej słonecznych warunkach. Do jego cech głównych można zaliczyć:

  • procesor Intel Core najnowszej generacji
  • przeciwodblaskowy ekran o 15 calowej przekątnej matrycy
  • kamerka internetowa wysokiej jakości ułatwia pracę zdalną oraz wideokonferencje
  • zwiększenie wydajności dzięki zamontowaniu karty graficznej AMD Radeon, co umożliwia odtwarzanie multimediów i granie w gry na najwyższej jakości
    matowy ekran
  • liczne zabezpieczenia – czytnik linii papilarnych oraz funkcje biometryczne

Rodzina Vostro spełnia wciąż spełnia swe zadanie

Laptopy Dell z rodziny Vostro są przeznaczone przede wszystkim do użytku biurowego. Zatem służyć mają jako wydajne notebooki, które przyciągają do siebie korzystną ceną. W przypadku Dell Vostro 3578 cena ta nie należy jednak do najniższych. Za model ten zapłacić będziemy musieli ponad 3500 złotych, co ustawia ten produkt na półce zdecydowanie wyższej niż średnia półka cenowa. Poza tym jednak, Vostro 3578 spełnia wszystkie swoje wymienione wcześniej zalety. Jest niezwykle wydajny, a dzięki rozbudowanej karcie graficznej, może stosowany być do grania, jak i skomplikowanej pracy biurowej.