Wszechstronny i pełen nowości Ultrabook – HP ProBook 455 G6

W ofercie znanego amerykańskiego producenta Hewlett & Packard, z roku na rok znajduje się coraz więcej ultrabooków, w tym HP ProBook 455 G6 (https://www.kuzniewski.pl/k4349,laptopy-hp-probook-probook-455-probook-455-g6.html), którego rozszerzona konfiguracja pozwoli na wykonywanie wszystkich typowych dla komputerów czynności. Wszechstronny ProBook pozwoli nie tylko na przeglądanie internetu i wykonywanie biurowych zadań, ale też sprawdzą się przy wyższym obciążeniu np. w trakcie grania czy oglądania filmów w rozdzielczości UHD. Komputer domyślnie pracuje na wbudowanym systemie Microsoftu – Windows 10.

Niedroga propozycja dla wymagających użytkowników biznesowych

HP ProBook 455 G6 to urządzenie przygotowane z myślą o użytkownikach wymagających, którzy oczekują od notebooka czegoś więcej niż tylko możliwości obsługi najprostszych aplikacji. 14-calowy laptop z linii HP, bazuje na procesorze marki AMD, cechując się minimalistycznym i smukłym wyglądem

Obraz z kuzniewski.pl

HP ProBook 455 G6 to urządzenie przygotowane z myślą o użytkownikach wymagających, którzy oczekują od notebooka czegoś więcej niż tylko możliwości obsługi najprostszych aplikacji. 14-calowy laptop z linii HP, bazuje na procesorze marki AMD, cechując się minimalistycznym i smukłym wyglądem. Obudowa w czarnym kolorze, została wyposażona w zawiasy 180 stopni umożliwiające rozkładanie urządzenia pod dowolnym kątem. Część odpowiadająca za sterowanie i obsługę posiada wykończenie w kolorze srebrnym. Boczne ramki ekranu zostały uszczuplone do minimalnych rozmiarów. Urządzenie bezkompromisowo wykorzystuje całą dostępną przestrzeń, aby zapewnić jak najwyższą jakość obsługi i wygodę użytkowania.

Dodany do laptopa pakiet bezpieczeństwa stający się już standardem w urządzeniach klasy biznesowej, obejmuje funkcje takie jak oprogramowanie HP BIOSphere Gen4, HP Secure Erase, HP Password Manager, Preboot Authentication i TPM 2.0 (https://en.wikipedia.org/wiki/Pre-boot_authentication). Wbudowany pakiet zabezpieczeń chroni przed ewentualnym włamaniem, nieautoryzowanymi połączeniami i zawirusowaniem systemu.

Za funkcje sprzętowe i działanie systemu odpowiadać będą takie komponenty jak:

  • Procesor: AMD Ryzen 7 PRO 2700 U z grafiką Vega 10 (4 rdzenie, 2,2 GHz w trybie Turbo do 3,8 GHz) lub AMD Ryzen 5 2500U APU z grafiką Vega 8 (4 rdzenie, 2 GHz, w trybie Turbo do 3,6 GHz) lub AMD Ryzen 3 2200U APU z grafiką Vega 3 (2 rdzenie, 2,5 GHz, w trybie Turbo do 3,4 GHz),
  • Pamięć operacyjna: co najmniej 8 GB DDR4-2400 SDRAM – możliwość rozszerzenia do 16 GB,
  • Dysk wewnętrzny: SATA 512 GB – 1 TB lub SSD PCIe 256 GB – 512 GB,
  • Karta graficzna: zintegrowana z procesorem (Vega Graphics ze wsparciem dla DirectX 12 i HDMI 1.4b).